Hasbro запрошує на дитяче свято День Дружби My Little Pony!

smyk_1200x600

Вперше в Україні – компанія Hasbro запрошує всіх на грандіозне дитяче свято «День Дружби My Little Pony», яке відбудеться 19 листопада (субота) з 12:00 до 19:00 в ТРЦ «Караван».

«День Дружби My Little Pony» – це подія, присвячена чарівному світу персонажів мультиплікаційного фільму «Дружба – це диво»: поні Твайлайт Спаркл, Рейнбоу Деш, Раритет, Флаттершай, Пінкі Пай і Епплджек.
На «Дні Дружби My Little Pony» кожна дитина зможе не тільки весело провести час і подружитися з іншими прихильниками бренду, а й виграти цінні призи від Hasbro і партнерів заходу, а також взяти участь в цікавих майстер-класах.

Територія свята «Дня Дружби My Little Pony» буде розділена на 6 зон з різними активностями, що відповідають кожній із поні:

  1. Майстерня малюнка Пінкі Пай
  2.  Салон краси Рейнбоу Деш
  3. Куточок магії Твайлайт Спаркл
  4. Танцювальна вечірка Епплджек
  5. Студія творчості Раритет
  6. Художня майстерня Флаттершай

В рамках ігрових зон маленькі відвідувачі свята зможуть проявити свої художні таланти, зробити райдужний аквагрим, взяти участь в майстер-класі від фокусника і потанцювати. В гостях у Раритет маленькі гості зможуть зробити зачіски улюбленим поні, а разом з Флаттершай – намалювати велику Картину Дружби. Під час свята разом з героїнями My Little Pony діти покажуть, як важливо бути самими собою, поважати інших, цінувати дружбу і допомагати один одному.

На вході гості зможуть сфотографуватися з улюбленим героїнями і отримати спеціальну фоторамку. По мірі проходження зон квесту діти зможуть оформити фоторамку стікерами. В останній зоні кожен зможе знайти свій знімок, вставити його в фоторамку і забрати з собою на згадку.

© 2016 SMYK Sp. z o.o. Всі права захищені