Fungus Amungus атакують! Шалене полювання починається!

Fungus Amungus атакують! Шалене полювання починається!

Герої Fungus Amungus запрошують в світ мікроскопічного свавілля! У світ мікроорганізмів, грибів і бактерій.

У секретній лабораторії Біо БАСТЕРС, глибоко під землею, проводили неймовірні експерименти з вивчення найпоширеніших і небезпечних організмів на Землі – грибів. Найцікавіші з них представляють собою набір мікробів, бактерій, спор, цвілі і багато інших. Але є дещо особливе, що їх об’єднує – всі вони надзвичайно липкі.

І ось одного разу ці герої вирішили, що з них досить, і влаштували масову втечу в людський світ. І з тих пір їх можна зустріти в самих незвичайних, дивних, а часом і огидних місцях.
Fungus Amungus – це колекція кумедних бактерій та грибів, що мешкають у лісах і печерах, в болотах та на тілі людини, в їжі та в електронних пристроях. Вони виготовлені з м’якого еластичного полімеру. Дитина зможе їх нескінченно розтягувати та стискати, і навіть влаштовувати справжні Фунгус-бої.

Колонія яскравих бактерій представлена в семи окремих серіях. Кожна серія героїв Fungus Amungus має свою історію походження, кожен персонаж має своє прізвисько.
Бренд покликаний познайомити дітей з невидимим світом мікроорганізмів, як шкідливих, так і корисних. На прикладі персонажів Fungus Amungus стане простіше пояснити дитині, чим небезпечні брудні руки, фрукти та овочі. Чому необхідно дотримуватися чистоти в кімнаті і вчасно робити щеплення.

4

© 2016 SMYK Sp. z o.o. Всі права захищені