Улюблена русалочка BARBIE™ «Яскраві вогники»!

Зустрічай улюблену русалочку BarbieTM «Яскраві вогники» у її казковому образі!

Ця красуня – принцеса з королівства Райдужної бухти, з Дрімтопії*, яка має яскраві різнокольорові хвіст та корсет, блакитний пояс с перлинками, чудове волосся з рожевими пасмами та тіару. А чарівний хвіст русалочки мерехтить райдужними вогниками при зануренні у воду. Це диво! Натисни на кулон, опусти ляльку у воду і дивись як засяє її хвостик у воді!

У комплекті з лялькою є 3 батарейки таблеткового типу AG13, також лялька має режим економії заряду батарейки. Якщо дитина не грала русалочкою 10 і більше хвилин, автоматично вмикається режим «сну» для економії заряду батарейки. Коли світлові ефекти знаходяться у режимі “сну”, треба натиснути на кулон, щоб активувати світлові ефекти знову.

* Дрімтопія – це казковий світ, який придумала Челсі, молодша сестричка Барбі. У Дрімтопії є 4 казкові королівства: королівство Райдужної бухти, королівство Казково-довгого волосся, королівство Блискучої гори та Світвіль. Разом з Барбі, Челсі та їхнім цуценям Хані, тут можна плавати веселковими річками з казковими русалками та літати з феями на хмарах з солодкої вати. Варто лише уявити!

© 2016 SMYK Sp. z o.o. Всі права захищені