Пpo НАС


СМІК – це унікальна міжнародна мережа дитячих універмагів, що пропонує широкий асортимент  іграшок, шкільного приладдя, книг, мультимедіа, дитячих аксесуарів, а також одягу і взуття для дітей від народження до 14 років. Наша головна мета – задовольнити будь-які бажання  дітей, все про що вони тільки мріють!
Наші магазини спроектовані так, щоб робити покупки було легко і комфортно. Наш персонал завжди допоможе у виборі товару, який вам сподобається. Окрім таких всесвітньо відомих брендів як Fisher Price, Hasbro, Tiny Love, Barbie, Disney, Hot Wheels, Winx, Battat, Nerf, Peppa, Lego, Hasbro, Hama, Spin Master, Djeco, Geoby, Baby Born та ін., СМІК пропонує свій власний ексклюзивний бренд одягу COOL CLUB та іграшок SMIKI.
Вдало підібраний асортимент, висока якість товарів, привабливі ціни, професійний рівень обслуговування та зручне розташування магазинів – все це сприяло динамічному розвитку мережі дитячих універмагів «СМІК» на території Польші та за її межами. На даний момент магазини «СМІК» розташовані в найбільших містах Польщі, України, Росії, Румунії та Німеччини (SPIELE MAX).

Одяг та взуття

Магазини «СМІК» пропонують найширший асортимент одягу та взуття для немовлят та дітей до 14 років. В магазинах нашої мережі представлений ліцензійний товар таких відомих світових брендів, як Barbie, Monster High, My little pony, Winx, Disney, Hot Wheels та Star Wars. Відповідно до потреб дітей було створено бренд COOL CLUB – власну ексклюзивну лінію одягу, взуття та аксесуарів.

Іграшки

СМІК пропонує широкой вибір іграшок, а саме: м’які іграшки, ляльки, машинки, ігри, конструктори, розвиваючі іграшки та іграшки для немовлят. Всі іграшки відповідають нормам безпеки та мають відповідні сертифікати якості. При виборі товарів перш за все ми беремо до уваги захоплення та очікування дітей. Саме тому в магазинах «СМІК» ви завжди знайдете останні новинки ринку іграшок у широкому асортименті. Ми намагаємося сприяти розвитку дітей методом гри та розваг, тому розвиваючі та навчальні іграшки займають важливу частину серед наших товарів.

Шкільне приладдя, книги та мультимедіа.

Чудовим доповненням до лінії іграшок є наш асортимент шкільного приладдя, книг та мультимедіа. Ми пропонуємо найбільш популярні дитячі книги, проілюстровані казки, розповіді. На книжкових полицях постійно з’являються новинки, адже в наш час дуже важко уявити, розвиток дитини без книги.
У зв’язку з постійно зростаючою популярністю комп’ютерної освіти, СМІК пропонує різноманіття сучасної мультимедійної продукції: комп’ютерні ігри, аудіо-книги, навчальні програми та електронні словники. Ігри та освітні програми вводять дітей у віртуальний світ історії, географії, математики або орфографії і дозволяють їм використовувати свій вільний час для розумних розваг.

Товари для немовлят

Мережа дитячих універмагів «СМІК» є провідною в продажі товарів для немовлят. Наш асортимент ідеально задовольняє потреби молодих матусь. У нас є все, що потрібно Вашій дитині: аксесуари, дитяча косметика, одяг, взуття, іграшки, дитячі коляски, стільці для годування, ліжечка та автокрісла. Окрім таких брендів, як Geoby, Maxi-Cosi, Peg-Parego, Nuby, Weleda, Baby team, Merries, Gamma, Cybex, ми пропонуємо продукцію нашого власного бренду «SMIKI».
Наші висококваліфіковані співробітники завжди допоможуть у виборі необхідного товару та дадуть корисні поради.

© 2016 SMYK Sp. z o.o. Всі права захищені