Програма лояльності


ПРАВИЛА УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ

1. Картка постійного клієнта є власністю компанії ТОВ «ПАРИТЕТ-СМІК» та діє у мережі дитячих універмагів «СМІК» на всій території України.
2. Заповнення анкети є обов’язковою умовою для одержання картки постійного клієнта. Відмова покупця від заповнення анкети є підставою для відмови в наданні картки.
3. Учасник програми лояльності своїм підписом в анкеті, підтверджує, що ознайомлений з правилами програми лояльності та надає добровільну згоду на використання своїх особових даних та даних своїх дітей для участі в інформаційних розсилках (в т.ч. SMS та e-mail) та з приводу інших рекламних та маркетингових заходів, організованих ТОВ «ПАРИТЕТ–СМІК» або третіми особами на умовах, що не суперечать законодавству України.
4. Учасник має право припинити участь у програмі лояльності в будь-який час, написавши на електронну адресу: klientservis@smyk.com. Після чого, картка блокується, а особові дані більше не використовуються.
5. Картка постійного клієнта надає право на отримання знижок та придбання товарів за спеціальними цінами, лише при наявності картки постійного клієнта. Дія даної картки не поєднується з іншими картками, акціями, знижками, купонами, уцінками та розпродажами.
6. У разі втрати, викраденні чи пошкодженні картки, ТОВ «ПАРИТЕТ СМІК» надає нову картку зі знижкою 5%.
7. ТОВ «ПАРИТЕТ-СМІК» має право без попереднього повідомлення призупинити участь у програмі лояльності, при наданні недостовірних даних учасником або порушенні правил програми лояльності.
8. Програма лояльності діє з 19.12.14 по 31.12.20 р. ТОВ «ПАРИТЕТ-СМІК» залишає за собою право призупинити, припинити або продовжити програму лояльності, а також змінити розмір знижки або інші умови участі в програмі в будь-який час, повідомивши про це учасників програми, шляхом розміщення відповідної інформації у мережі універмагів «СМІК» та на сайті www.smyk.ua

ДОДАТОК ДО ПРАВИЛ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ

1. Згідно з програмою лояльності встановлено наступні номінали карток: 5%, 10%, 15%.
2. Для отримання картки номіналом 5%, необхідно здійснити разову покупку на суму від 100 грн.
3. Для отримання картки номіналом 10%, необхідно здійснити разову покупку на суму від 10 000 грн.
4. Для отримання картки номіналом 15%, необхідно здійснити разову покупку на суму від 15 000 грн.
5. На картках записується вартість придбаних товарів з моменту активації картки, що дає можливість постійним покупцям збільшити розмір знижки. Вартість подарункових сертифікатів, товарів зі знижкою або розпродажних товарів не потрапляє на баланс картки.
6. Якщо протягом року на вашому балансі загальна сума покупок перевищить поріг 10 000 грн, то розмір знижки збільшиться до 10%, яка діятиме на протязі наступного року, баланс при цьому обнуляється. Якщо на протязі наступного року сума покупок буде менше 10 000 грн, розмір знижки зменшиться до попереднього номіналу, тобто до 5%, баланс при цьому обнуляється.
7. Якщо протягом року на вашому балансі загальна сума покупок перевищить поріг 15 000 грн, то розмір знижки збільшиться до 15%, яка діятиме на протязі наступного року, баланс при цьому обнуляється. Якщо на протязі наступного року сума покупок становитиме менше 15 000 грн, розмір знижки зменшиться до попередніх номіналів – 10% або 5%, баланс при цьому обнуляється.

8. Контроль балансу загальної суми покупок за рік покладається на клієнта.
9. Якщо картка була не активна протягом двух років з дати останьої покупки, то картка буде деактивована і вилучена з бази без права на поновлення.
10. Знижка надається на певні групи товарів тільки при наявності постійної картки клієнта. Знижка не поширюється на придбання подарункових сертифікатів.
На товари TM LEGO діє наступна шкала знижок:
власники 5 % карток постійного покупця мають знижку на TM LEGO 5%;
власники 10 % карток постійного покупця мають знижку на TM LEGO 10%;
власники 15 % карток постійного покупця мають знижку на TM LEGO 15%.
11. При поверненні товару наявність картки обов’язкова.

 

© 2016 SMYK Sp. z o.o. Всі права захищені