Акції


Гаряча ціна 599 грн (-25% від постійної ціни) діє на території України за виключенням тимчасово окупованих територій, а також зони операції Об’єднаних сил з 17го серпня по 13е жовтня 2019 року.

Набір Barbie “Піклування” серії “Догляд за малюками” допоможе дітям краще зрозуміти, як правильно доглядати за дітьми.
Набір містить:
– дорослу ляльку та ляльку-малюка,
– меблі та аксесуари, які допоможуть відтворити чудові моменти дитинства.


Купуй іграшки Enchantimals та отримуй гарантовані подарунки*!

Яскрава пропозиція від бренду Enchantimals! Тільки в мережах магазинів СМІК при покупці іграшок Enchantimals отримуй гарантовані подарунки до школи:
• Папку для зошитів – при покупці від 399 грн
• Пенал – при покупці від 799 грн
• Шкільний рюкзак – при покупці від 1999 грн

Період проведення акції з 6 серпня по 30 вересня. Запитуйте про деталі акції у продавців-консультантів.
*Під подарунком мається на увазі можливість придбати за 1 грн з ПДВ


Гаряча ціна 599 грн (-25% від постійної ціни) діє на території України за виключенням тимчасово окупованих територій, а також зони операції Об’єднаних сил з 17го серпня по 13е жовтня 2019 року.

Набір Barbie “Піклування” серії “Догляд за малюками” допоможе дітям краще зрозуміти, як правильно доглядати за дітьми.
Набір містить:
– дорослу ляльку та ляльку-малюка,
– меблі та аксесуари, які допоможуть відтворити чудові моменти дитинства.


Знову до школи!

Шкільне приладдя, рюкзаки, пенали, блокноти, плюшеві щоденники, канцелярію, конструктори – все це ви зможете знайти у мережі дитячих універмагів «СМІК» зі супер-знижками від світових брендів: СOOL CLUB, KITE, STARPACK, LEGOПоспішай! Пропозиція діє тільки у період 09.08-08.09.2019.
А також стильний одяг, взуття та аксесуари нової колекції ОСІНЬ-ЗИМА 2019 бренду COOLCLUB для ваших дітлахів вже в магазинах СМІК! Вдягай малих модників у СМІКу!


Унікальна пропозиція до закінчення школи! Тільки у Сміку найпопулярніші іграшки відомих брендів для хлопчиків та дівчаток із супер-знижками: LEGO, Barbie, Enchantimals, Hot Wheels, Mega Blocks, SMIKI, NERF, Play–Doh, Lost Kitties. Поспішай! Пропозиція діє тільки у період 17.05 – 02.06. 2019.
А також стильний одяг, нової колекції ВЕСНА-ЛІТО 2019 бренду COOLCLUB для ваших дітлахів вже в магазинах СМІК!


Святкова пропозиція! Понад 200 новинок та найпопулярніших іграшок відомих брендів для дівчаток із супер-знижками: LEGO Friends, Barbie, Enchantimals, SMIKI, My Little Pony, Play–Doh, Baby Born, Lost Kitties. Поспішай! Пропозиція діє тільки у період 01-10.03.2019.
А також стильний одяг, взуття та аксесуари нової колекції ВЕСНА-ЛІТО 2019 бренду COOLCLUB для ваших дітлахів вже в магазинах СМІК! Вдягай малих модників у СМІКу!


Отримуй 2 квитки на LEGO фільм при купівлі наборів LEGO від 800 грн. Період проведення акції 18.01 – 07.02.2019Правила акції «День народження ведмедика SMIKI»

Правила акції «День народження ведмедика SMIKI»
1. Організатором акції «День народження ведмедика SMIKI» є ТОВ «Паритет-Смік», що знаходиться за адресою 04128, м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 17 (надалі – Організатор).
2. Акція діє у мережі дитячих універмагів «СМІК» в м. Києві.
3. Акція проводиться у період з 19.11.2018 р. по 30.11.2018 р.
4. Мета проведення акції «День народження ведмедика SMIKI» – збільшення продажів товарів.
5. Ця акція не є лотереєю чи азартною грою. Акція є маркетинговим заходом з ціллю рекламування продукції TM SMIKI.
6. Учасниками акції можуть бути фізичні та юридичні особи, які є (стали) учасниками програми лояльності в мережі «СМІК», які придбали товар на суму не менше 100,00 грн. та заповнили картку участі в розіграші.
7. Призовий фонд становитиме 5 (п’ять) ведмедиків СМІКІ, артикул 5758704. Переможці матимуть можливість придбати ведмедика СМІКІ за ціною 0,01 грн. з ПДВ.
8. Розіграш відбудеться 30.11.2018 р. в студії радіостанції Люкс-ФМ та транслюватиметься в прямому ефірі радіостанції Люкс-ФМ.
9. Організатор залишає за собою право змінити умови чи строки проведення акції, призупинити або припинити акцію в будь-який час, повідомивши про це Учасників програми шляхом розміщення відповідної інформації у мережі універмагів ТОВ «Паритет-СМІК» та на сайті www.smyk.ua.
10. Зображення товару в рекламних матеріалах може відрізнятися від фактичного вигляду товару.
11. При виникненні будь-яких спірних питань остаточне рішення приймає Організатор.


Акція «3+1»

Поспішай придбати ігровий набір Фургончик з морозивом від Enchantimals™ (арт. FKY58) за спеціальною ціною з каталогу!
Цей чарівний фургончик з морозивом зовні схожий на іглу, побудовану з крижаних цеглин. Його яскраві жовті колеса готові об’їхати увесь світ Enchantimals, а ріжок морозива зверху допомагає рекламувати смачну продукцію.

Лялька Пінгвін Пріна заввишки 15 см, її ніжки згинаються аби зручно було сидіти за кермом свого фургончика, в неї яскрава спідничка, що прикрашена зображеннями морозива, помаранчеві черевики, які нагадують лапки пінгвіна, а також рожевий обруч на чорному волоссі. Її маленька подруга – пінгвінятко Джейла має милий шарфик, адже ці чарівні подруги прибули до нас з чарівного «Морозолісу»! Підчас зупинки допоможи подругам відкрити задню стінку фургончику, зайти всередину, обернути прилавок та нагодувати всіх друзів Enchantimals™ прохолодними ласощами. Усі бажаючі можуть примоститися на один з двох стільців і обрати морозиво на свій смак.

Запрошуй на морозиво своїх улюблених героїнь мультфільму (DVH87):
– Кмітливу Лисичку Фелісіті та її подругу Флiк;
– Творчу та енергійну Кролика Брі та її подругу Твіст;
– Веселу пустунку Скунсика Сейдж та її подругу Капер;
– Балакучу та впевнену в собі Паву Петтер та її друга Флепа;
– Спритну Оленицю Денісу та її друга Спринта.

Або їх чарівних (FNH22):
– Спокійну та милу Лебідку Саффі та її подругу Пойзі;
– Грайливу Тигрятко Тензі та її подругу Тафт;
– Вдумливу Вовченятко Уінслі та її подругу Троппер;
– Чарівну Гепарда Черіш та її подругу Квік-Квік;
– Яскраву Папужку Піккі та її подругу Прінні;
– Доброго Їжачка Хіксбі та його друга Пойнтера;
– Товариську Білочку Санчу та її подругу Стампер.

Збери усіх ляльок із серії, створи власний світ Enchantimals™ та розкажи свої чарівні історії (кожна лялька продається окремо за наявності). До набору входять Пінгвін Пріна, пінгвінятко Джейла, фургончик з морозивом та аксесуари.

Кольори та декорації можуть відрізнятися від зображених на фото. Відкрий для себе справжню дружбу чарівного світу Enchantimals™! Це магічний ліс, сповнений сюрпризів та неймовірних пригод!

Дітям сподобається відтворювати чудеса зі світу, де Піклування — це наше призвання!


© 2016 SMYK Sp. z o.o. Всі права захищені